Omdat we sinds de ondergang van FearFM overspoelt worden met nieuwe radio's, hier even een overzicht van de grotere radiostations en wat ze te bieden hebben.
B2S Radiohttp://www.b2s.nl- Live broadcasts van b2s events
- broadcasts van eerdere events
Dance Tunes Radiohttp://www.dancetunesradio.com/category ... wednesday/Dance Tunes besteed de woensdag aan de hardere stijlen:
12:30-14:00 Scantraxx Radioshow
14:00-17:00
Tita Magic Show17:00-18:00
Hardtraxx Community Sessions18:00-19:00 DJ Isaac/Dutch Master/Showtek/Humanoise
19:00-20:00 Theracords Radio (met o.a.
Dj Thera,
Geck-o,
Wavolizer,
Degos & Re-done,
Catatonic Overload,
The DizZorder,
R-Tillary en
Phrantic)
20:00-21:00 Thunderdome Radio
Di.FMhttp://www.di.fm/Fear.FMhttp://www.fear.fm/- Scantraxx Radioshow (maandag 18:30-20:00 & dinsdag 10:00-11:30)
- The Hasty Boy Show (maandag 21:00-22:00)
- Theracords Radio (met o.a.
Dj Thera,
Geck-o,
Wavolizer,
Degos & Re-done,
Catatonic Overload,
The DizZorder,
R-Tillary en
Phrantic)
-
Hardstyle Top40 (zaterdag 18:00-21:00 & zondag 08:00-11:00)
- Convention of the Harder Styles (zondag 18:00-22:00) (met/door o.a.
Dj D-railed &
Dj Drake-D)
Residents:
Maandag: Solar,
Mandrova,
NoisecultDinsdag:
K-Cin,
Instant Frequency,
Silvio Aquila, Lanoz, Colleteral Damage
Woensdag:
Refuze,
Vantage Point,
Duruz,
Dave-D,
R-TillaryDonderdag:
Aconite,
Deetox,
The Z.Vrijdag: Spear Dj, Rayn,
D'Cepticon, Nefarious Force,
The DizZorder,
Hardkickerz, D-Troyx
Zaterdag: Toxik Waste,
Neilio,
The DeflectorZondag:
ConvertFreshFM Hardstylehttp://www.fresh.fm- Hardhouse Generation (woensdag 21.00)
- Hardest 15 (Harstyle/core top15 + gastmix)
Fearlessfm.nethttp://www.hardbassfm.net/Hard.FMhttp://www.hard.fm/Hardbase.FMhttp://www.hardbase.fm/Residents:
Maandag: Gizeh, Blue
Dinsdag: Gregor le Dahl, Heady, Top C
Woensdag: ZellTunes, Janson
Donderdag: Vatic DJ, G-style Brothers
Vrijdag: Phil Zn, Veekay, Speakerburner, Eurythmix, Corebreakerz, Mr Fuga
Zaterdag: Speakerburner, The Matcher, Costa Caine
Zondag: Chi, The Casualz, NighT, Gregor le Dahl, Candyman, Hardstylepimp
Hardstation.FMhttp://www.hardstation.fm- HS.EU show (maandag 22:00-23:00)
- Ben Harder show (dinsdag & zaterdag 20:00-24:00)
- Theracords Radio (met o.a.
Dj Thera,
Geck-o,
Wavolizer,
Degos & Re-done,
Catatonic Overload,
The DizZorder,
R-Tillary en
Phrantic)
- Thunderdome Radioshow (woensdag 18:00-19:00)
-
PI-Livesessions (donderdag 19:00-20:00)
- Gearbox (donderdag 20:00-24:00) (met/door o.a.
Crysonic &
Desudo)
- Screamer Hardstyle Reactivated (zaterdag 15:00-17:00)
- Early Hours Radioshow (zondag 18:00-20:00) (met/door o.a.
Lyst,
DP,
Crysonic,
Silvio Aquila,
Ruff J. & DJ Schizo)
- Scantraxx Radioshow (zondag 20:00-21:30)
- Lionstyle Shows (TBA) (met/door
The Lion)
Residents:
Monday: Dj Insanity (LIVE),
Synchronizer,
Wavolizer, Z1ppo (LIVE), CuntyBusiness, Dela - SchizeQ
Tuesday: Two Towers,
A-Roxx (LIVE), LukasH
Wednesday:
The Hardnoiserz, Showtek, Dutch Master,
DP,
Arvee (LIVE)
Thursday: DJ Practice, John Cove
Friday: Kinesis,
Rike,
Amplifierz,
Domestic Violenze, The Crew, The Void Illuminator, Active X
Saturday: Earex, Paranoize, Cryptic Fuse,
C-MindSunday: LowTwister,
DaRycka, Dj Rian,
DJ Deenite, Dj Frenetic,
Ian FoxQ-dance Radiohttp://www.q-dance.nl- Live broadcasts van q-dance events
- broadcasts van eerdere events
- Scantraxx Radioshow (laatste dinsdag vd maand 21:00-22:30)
- The Magic Show (woensdag 17:00-20:00)
- Thunderdome Radio (woensdag 20:00-00:00)
- Fausto's Crossover (donderdag van 20:00-22:00)
- Ben Harder Show (vrijdag 20:00-00:00)
- Isaacs Hardstyle Sessions (eerste zondag vd maand 20:00-21:00)
- Monthly Hardstylemix by Dancetunes (derde zondag vd maand 20:00-21:00)
- Luna pres Minus is More (laatste zondag vd maand 20:00-21:00)
Raute Musik FMhttp://www.rautemusik.fm/- Scantraxx Radioshow (zondag 21:00-22:30)
Dit topic kan gebruikt worden voor nieuws over een bepaald radiostation of voor toevoegingen van
grotere online radiostations.