Defqon.1 Festival 2011: De timetable

Q-dance heeft vandaag de timetable voor Defqon.1 Festival 2011 bekend gemaakt. De timetable bevat het gehele programma van de vrijdag en de zaterdag.

Vrijdag

Defqon.1 Extended – THEATRE
17:00 – 01:00 Hosting: Meesterlijk Moeilijk & Sjonnie Disco

19:00 – 20:00 Stand up Comedy
- MC Jeffrey Spalburg
- Bram van der Velde

22:00 – 23:00 Stand up Comedy
- MC Ramon Fielmich
- Harry Glotzbach

Defqon.1 Extended – CINEMA
17:00 – 00:00 Camping Carnival
- Mega Twister
- Dodge Ball Competition
- Dog Tracks
- Qristie’s Auction House

00:00 – 01:00 Movie

Defqon.1 Extended – Pre-party – ULTRA VIOLET
20:00 – 21:00 Activator “Subground”
21:00 – 22:00 Stephanie
22:00 – 23:00 Headhunterz
23:00 – 00:00 Psyko Punkz
00:00 – 01:00 Zatox
Hosted by: MC Jeff

Zaterdag

Defqon.1 Extended – THEATRE
10:00 – 12:00 Breakfast Sessions with Carita la Nina

Defqon.1 Festival
RED
11:00 – 12:15 Stana
12:15 – 13:30 Kutski
13:30 – 14:00 LIVE: Digital Age Showcase by Wildstylez
14:00 – 15:00 Headhunterz & Wildstylez
15:00 – 16:30 Bioweapon vs Toneshifterz
16:30 – 18:00 The Prophet “25 Years set”
18:00 – 19:30 Technoboy
19:30 – 20:30 B-Front
20:30 – 21:30 Zatox
21:30 – 23:00 Noisecontrollers
Hosted by: DV8, Ruffian & Villain

BLACK
11:00 – 12:15 Distorted Revelation
12:15 – 13:30 State of Emergency
13:30 – 14:45 Amnesys ft. MC Axys
14:45 – 15:15 LIVE: Tha Playah
15:15 – 16:45 Promo vs Evil Activities
16:45 – 17:30 LIVE: Endymion “Album showcase” ft. E-Life, Nosferatu and more
17:30 – 19:00 Outblast vs Angerfist
19:00 – 20:15 Kasparov
20:15 – 21:30 The Viper
21:30 – 23:00 Negative A
Hosted by: Ruffian, MC Renegade & Da Mouth of Madness

BLUE
11:00 – 12:00 Waverider
12:00 – 13:00 The Pitcher
13:00 – 14:00 Josh & Wesz
14:00 – 15:00 Clock Kid
15:00 – 16:15 Deepack
16:15 – 17:15 Alphaverb
17:15 – 18:30 Psyko Punkz
18:30 – 19:30 Alpha²
19:30 – 20:45 Luna & Crypsis
20:45 – 22:00 Ran-D & Adaro
22:00 – 23:00 Titan
Hosted by: Villain, DV8 & Renegade

ULTRA VIOLET
11:00 – 12:15 Dutch Master
12:15 – 13:30 Isaac
13:30 – 14:45 Bass Modulators
14:45 – 16:00 Brennan Heart
16:00 – 16:30 Scope DJ
16:30 – 17:00 LIVE: Second Identity
17:00 – 17:30 A-lusion
17:30 – 19:00 Flarup & Activator
19:00 – 19:30 LIVE: Slim Shore
19:30 – 21:00 Coone
21:00 – 22:00 Headhunterz
Hosted by: Renegade, DV8 & Villain

GREY
11:00 – 12:00 Yves Deruyter
12:00 – 13:15 Luna & Pavo
13:15 – 14:30 Sequence & Ominous
14:30 – 15:30 Bass D
15:30 – 16:30 Dune
16:30 – 18:00 The Darkraver
18:00 – 19:15 Marc Acardipane
19:15 – 20:30 Vince
20:30 – 21:45 Neophyte vs Partyraiser
21:45 – 22:45 Claudio Lancinhouse
Hosted by: MC Da Syndrome

PURPLE
11:00 – 12:00 Sound Freakerz
12:00 – 13:00 Stuback
13:00 – 14:00 Luke Spellbound
14:00 – 15:00 Jack of Sound
15:00 – 16:00 Kodex
16:00 – 17:00 LIVE: E-force
17:00 – 18:00 D-Liciouz “Digital Age contest winner”
18:00 – 19:00 Arkaine “Digital Age contest winners”
19:00 – 20:00 Wasted Penguinz
20:00 – 21:00 Chris One
21:00 – 22:00 Kevin Kaos
22:00 – 23:00 The Machine
Hosted by: MC Shizzler

MAGENTA
11:00 – 12:00 Mellebeats
12:00 – 13:00 Juss B
13:00 – 14:00 Akkachar
14:00 – 15:00 The Bobby 6 Killers
15:00 – 16:00 Gomes
16:00 – 17:00 Henzel & Disco Nova
17:00 – 18:15 Nicon
18:15 – 19:15 16Bit
19:15 – 20:30 Thrasher
20:30 – 22:00 Eye D & Hidden
Hosted by: MC Dart

ORANGE
11:00 – 12:30 Ronald van Gelderen
12:30 – 14:00 Wragg & Log:one
14:00 – 15:30 Marcel Woods
15:30 – 17:00 Kamui
17:00 – 18:30 Organ Donors
18:30 – 20:00 BRK3
20:00 – 21:15 Louk
21:15 – 22:30 Alex Kidd
Hosted by: MC V

BROWN
11:00 – 12:30 Sjoekoe
12:30 – 14:00 Royal S
14:00 – 15:30 Fenix
15:30 – 17:00 Playboyz
17:00 – 18:00 Binum
18:00 – 19:00 Ronald V
19:00 – 20:00 Q-IC
20:00 – 20:30 LIVE: Demoniak
20:30 – 22:00 Dr. Rude
Hosted by: MC Vegas

SILVER
11:00 – 12:15 Lady Kate
12:15 – 13:30 Dean Rodell
13:30 – 14:45 Richie Gee
14:45 – 15:45 LIVE: Tymon
15:45 – 17:00 Synapse & Sei2ure
17:00 – 18:30 The Outside Agency
18:30 – 20:00 The DJ Producer
20:00 – 22:00 Ophidian vs D-Passion “2 hour performance”
Hosted by: MC Faniac

GREEN
11:00 – 12:15 Kammy
12:15 – 13:30 DavidChristoph
13:30 – 14:45 Submerge
14:45 – 16:00 Tommy Four Seven
16:00 – 17:15 Sandy Warez
17:15 – 18:45 Julyukie
18:45 – 20:00 Marco Remus
20:00 – 21:30 Robert Natus
21:30 – 22:30 DaY-mar
Hosted by: MC Alee

WHITE
11:00 – 12:30 Schoolplein
12:30 – 14:00 Dock 45
14:00 – 15:30 Dandi & Ugo
15:30 – 16:30 Masterflow “Digital Age contest winner”
16:30 – 17:00 Pavelow
17:00 – 18:30 Jim Justice
18:30 – 20:00 Henzel & Disco Nova
20:00 – 21:00 Space Pirates
21:00 – 22:30 Gtronic
Hosted by: Da Mouth Of Madness / MC Rems

Chill Out
12:00 – 13:30 Lilith & Mirella Kroes
13:30 – 15:00 Streaver B & The Welder
15:00 – 16:30 Carita La Niña
16:30 – 18:00 Bootsman & Bootsman vs Basterd & Suiker
18:00 – 19:30 Phunkadelic dj & Ben Bastion
19:30 – 21:00 Arjen Zimmerman
21:00 – 22:30 Verdine Bel
Hosted by: MC Godziela

Defqon.1 Extended – THEATRE
10:00 – 12:00 Breakfast Sessions with Carita la Nina
13:00 – 14:30 Technoboy
14:30 – 19:00 Luna & DHHD & Thilo & Evanti
19:00 – 22:00 Pavo
Hosted by: MC Rems

Defqon.1 Extended – CINEMA
11:00 – 23:00 Hosting: Schoolplein!
11:00 – 12:30 Kolonel RengReng & kornuiten
12:30 – 14:00 Maxi Cosey
14:00 – 15:45 Die Lui
15:45 – 17:30 Beat the Bastardz
17:30 – 19:15 De Cultuurbarbaren
19:15 – 21:00 The Longmen
21:00 – 23:00 Schoolplein!
23:00 – ?? : ?? Movie

Defqon.1 Extended – Afterparty – ULTRA VIOLET
23:30 – 00:15 The Nightstalkers
00:15 – 01:00 Ruthless
01:00 – 02:00 Isaac
02:00 – 03:00 Wildstylez
03:00 – 04:00 Mental Theo & The Prophet
Hosted by: MC Jeff

Defqon.1 Extended – THEATRE
23:00 – 03:00 Hosting: VAgE gASTEN meet New Friends



Volg Hardtraxx op Twitter twitter.com/Hardtraxx en op Facebook: facebook.com/Hardtraxx

Bericht geplaatst op 22-06-2011 om 13:56 door Jor-D | Translate:

Reacties (28)

Plaats reactie
oostzaner 22-06-2011 @ 13:59:53

opzich wel lekker, maar sommige dj’s die ik wil zien draaien te gelijkertijd. :(

Markos 22-06-2011 @ 14:02:35

Zoveel keus :confused:

LodeK 22-06-2011 @ 14:07:38

De keuze tussen Titan of The Machine is veruit de moeilijkste voor mij

Donovanray 22-06-2011 @ 14:10:47

Hier en daar een andere volgorde willen zien, maar mij hoor je niet klagen.

UUenZeL 22-06-2011 @ 14:22:13

Hoezo stop de ultra violet al om 22.00u? Of zou er nog iets achteraan komen…?

Rik 22-06-2011 @ 14:26:15

Titan die de blue mag afsluiten. _0_

Eeuwig zonde dat ik daar niet bij kan zijn. Die afsluiting van de purple vorig jaar was legendarisch _0_

tevion22 22-06-2011 @ 14:26:51

Valt het jullie niet op dat de artiesten die op Ground Zero Main Stage hebben gestaan, niet zijn geboekt op DefQon? D-Block & Stefan, Zany, Showtek en nog meer. frapant.

oostzaner 22-06-2011 @ 14:28:37

ik weet wel dat het ‘s morgens ‘hup hup hup naar de blue’ wordt. :p

Raefix 22-06-2011 @ 15:25:10

Vinnet wel een fijne timetable! alleen kutleven bij defqon is altijd ZOVEEL keus :P
wordt op het moment maaris ef aan kijken waar ik zin in heb.
zwz josh n wesz bij aankomst :D

Snor 22-06-2011 @ 15:43:46

YES, B-Front valt niet gelijktijdig met een andere DJ die ik per se wil zien :D
Voor de rest de hele main maar laten zitten en in de Blue vertoeven, maar dat is al een jaar of 2 het geval op meerdere festivals (Mijn smaak) ^_^

Jeroen_n 22-06-2011 @ 16:02:11

Noooo dat wordt heen en weer rennen tussen Blue en Main van 20:30 tot 22:00 :D

I_K 22-06-2011 @ 16:21:13

smerig slecht weer op komst voor zaterdag :(

Roan 22-06-2011 @ 16:27:36

@Jeroer_n Haha idd wat een luxe probleem zeg :P

Troyee 22-06-2011 @ 16:29:16

11:00 – 12:00 Waverider
12:15 – 13:30 Kutski / The Pitcher
13:30 – 14:00 Digitale Age by Wildstylez en Headhunterz
14:00 – 15:00 Headhunterz vs. Wildstylez / Jack of Sound / Marcel Woods
15:15 – 16:45 Promo vs. Evil Activities / Synapse & Sei2ure / Alphaverb / Henzel & Disco Nova / Pavelow
16:45 – 17:30 LIVE: Endymion – Three Showcase
17:15 – 18:30 Psyko Punkz / A-Lusion / The Outside Agency
18:00 – 19:30 Technoboy / 16Bit / The DJ Producer / Henzel & Disco Nova
19:30 – 21:00 B-Front/ Kasparov / Luna & Crypsis / Coone / Louk / Ophidian vs. D-passion (2uur) / Eye-D & Hidden / Arjen Zimmerman
20:30 – 22:00 Zatox / Ran-D & Adaro / The Viper
22:00 – 23:00 The Machine / Noisecontrollers / Titan

KORTOM: TEVEEL KEUS! haha!
Wordt een mooie :D

Kai 22-06-2011 @ 16:59:22

ben benieuwd:P

Duitse 22-06-2011 @ 17:03:05

The Machine 22 – 23 Uur :( ( waroom niet vroeger?

Maestro N 22-06-2011 @ 17:31:15

Dat slechte weer valt wel mee toch? 50/50 dacht ik.
Lekkere tt trouwens, zal wel veel red en uv worden:)

Montfoort 10 22-06-2011 @ 17:56:43

volle pijp knallen!!! mop mop gasdrop…. :)

Flip27 22-06-2011 @ 18:05:57

Titannn FTW! :D

sjobie 22-06-2011 @ 18:34:21

Best netjes! :cool:

Recklezz 22-06-2011 @ 19:15:42

The Machine in de Purple… dat vind ik toch echt vloeken hoor, mag niet!
maar dat is ook het enige wat ik te zeiken heb :)

Pommer 22-06-2011 @ 19:26:28

Afsluiten bij Titan!!!!!!!!!!
The Machine zie ik de week erna wel @ WiSH :D

Donkey controller 22-06-2011 @ 20:01:37

DIK :)

derniels 22-06-2011 @ 21:26:35

wat een super time-table met name de main (noisecontrollers kunnen super afsluiten)

@tevion 22, showtek ????? denk zomaar dat die nooit meer op q-dance feesten komt

Stefanoviic 23-06-2011 @ 07:07:26

vercrackt dat bfront en crypsis/cr tegelijk draaien :( en zatox en gunzforfire ook! maar op zich niet mis met de timetabel!

C-arlijnn 23-06-2011 @ 12:23:26

Denk hele dag in de BLUE vertoeven. Denk alleen naar main voor Bioweapon vs toneshifterz. En sowieso voor B-front:D Afsluiten in de BLUE met titan (l)

C-arlijnn 23-06-2011 @ 12:24:06

Oh lol. sta ingelogd op m`n vriendins account haha:$

HardstyLennert 23-06-2011 @ 16:10:28

Wow zeg, Klock Kid al meteen tussen Josh & Wesz & Deepack!
Q-Dance zal er wel veel goeds inzien om hem al meteen tussen deze vier heren te zetten!

Reageren



Registreer of login om te reageren.

Hier adverteren?

Hardtraxx op Facebook