Matrixx presenteert line-up Emporium – Land of the Rising Sun

Op zaterdag 30 mei zal De Berendonck worden omgetoverd tot het machtige en spirituele Japanse rijk. Verdeeld over 9 stages met klinkende namen als Samurai, Koi, Yakuza, Sumo en Bonsai Garden zullen de grootste artiesten uit binnen- en buitenland alle verschillende stijlen binnen de dance ten gehore brengen. Matrixx presenteert daarom met trots de line-up van Emporium – Land of the Rising Sun.

YouTube Preview Image

Emporium – Land of the Rising Sun heeft naast prachtige Japanse decors en stages weer een killer line-up met als Keizer de Japans-Amerikaanse headliner Steve Aoki, de Zweedse sensatie van het moment Galantis met de hit ‘Runaway’ (U & I), Ummet Ozcan als maker van het officiële Emporium Anthem ‘Kensei’, het Franse productiekanon Michael Calfan, de Amerikaanse zwaargewicht Carnage, van ‘Down Under’ Timmy Trumpet en de Nederlandse crème de la crème als Brennan Heart, FeestDjRuud, Frequencerz, The Partysquad, Eelke Kleijn, Vato Gonzalez, RAM, Mike Mago en nog veel meer!

Check hier de volledige line-up:

Emperors Palace – Area 1 Mainstage

  • Steve Aoki
  • Ummet Ozcan
  • Galantis
  • Carnage
  • Bassjackers
  • Jay Hardway
  • Timmy Trumpet
  • Indyana
  • Hosted by Ambush & Marboo

Bonsai Garden – Area 2 Crossover

  • The Partysquad
  • FeestDJRuud
  • Mightyfools
  • TWRK
  • Dirtcaps
  • Girls Love Dj’s
  • Dyna
  • Wiwek
  • Boehmer
  • Styles
  • Hosted by May

Geisha – Area 3 Trance / Progressive

  • Ørjan Nilsen
  • Airscape
  • RAM
  • Sneijder
  • Matt Bukovski
  • Mark Sixma
  • Alexander Popov
  • Simon O’Shine
  • Marc Simz
  • Fisherman & Hawkins
  • Hosted by Da Silva

Origami – Area 4 Deephouse, Techhouse & Techno

  • 2000 and One & Ici Sans Merci
  • Dimitri
  • Tapesh
  • Eelke Kleijn
  • De Sluwe Vos
  • Mike Mago
  • De Hofnar
  • Keljet
  • Hosted by Boogshe

Koi – Area 5 House / EDM

  • Michael Calfan
  • Vato Gonzalez & MC Tjen
  • Billy the Kit
  • La Fuente
  • Tony Junior
  • TV Noise
  • Julian Calor
  • Mike Hawkins
  • Maria Helena
  • Artistic Raw
  • Hosted by Mitch Crown & Iceman

Yakuza – Area 6 Hardcore

  • Partyraiser
  • Tha Playah
  • Mad Dog vs Noize Suppressor
  • Evil Activities
  • Miss K8
  • Art of Fighters
  • Nosferatu
  • Live: Dr. Peacock
  • Dyprax
  • X-Cite
  • Synthax
  • Crossfiah
  • Hosted by Jeff

Samurai – Area 7 Hardstyle

  • Frontliner
  • Frequencerz
  • Brennan Heart & Code Black
  • Noisecontrollers
  • Da Tweekaz
  • Wasted Penguinz
  • Bass Modulators
  • Live: Hard Driver
  • Max Enforcer
  • Noisecult
  • Juized & Envine
  • Hosted by Villain

Sumo – Area 8 Freestyle

  • Neophyte
  • Mental Theo
  • Audiofreq & Kutski
  • The Darkraver
  • Mark with a K
  • The Prophet
  • Dr. Rude
  • Balistic
  • Outsiders
  • Devon K.
  • Hosted by Alee

Tokyo Manga – Area 9 Raw Hardstyle

  • Live: Mean Machine (Zany vs The Beholder)
  • B-Front
  • Live: Titanomachy
  • Chain Reaction vs Tartaros
  • The Geminizers vs The Machine
  • Warface
  • Thera vs Jason Payne
  • Phuture Noize
  • Dark Pact
  • Shellshock
  • Artifact
  • Sub Sonik
  • Hosted by DL

Tickets
Kaarten voor Emporium – Land of the Rising Sun zijn net als vorig jaar via www.emporium.nl verkrijgbaar voor €55,- (ex fee). Wil je genieten van een zorgeloze reis naar en van Emporium? Bestel dan je busreis met entree ticket via www.eventtravel.nl.

Info
Meer informatie en updates vind je op de volgende pagina’s:

www.Emporium.nl,
Facebook,
Twitter
#EMP15.



Volg Hardtraxx op Twitter twitter.com/Hardtraxx en op Facebook: facebook.com/Hardtraxx

Bericht geplaatst op 27-02-2015 om 17:26 door Jor-D | Translate:

Reacties (0)

Plaats reactie

Reageren



Registreer of login om te reageren.

Hier adverteren?

Hardtraxx op Facebook