The Qontinent 2010: De timetable

Een nieuwe editie van The Qontinent staat voor de deur en daar hoort uiteraard een timetable bij. Vandaag hebben Bass Events en Q-dance deze online gezet.

Zaterdag

Mainstage
12.00 – 13.00 : Dark-e
13.00 – 14.00 : Playboyz
14.00 – 15.00 : Mark with a K
15.00 – 16.00 : Bass Modulators
16.00 – 17.30 : Frontliner
17.30 – 18.30 : Alpha²
18.30 – 19.30 : Coone
19.30 – 20.30 : Crypsis
20.30 – 21.30 : Isaac
21.30 – 22.00 : AVIO Live
22.00 – 23.00 : Headhunterz
23.00 – 00.00 : Psyko Punkz
00.00 – 01.00 : Korsakoff
Hosted by MC Villain

Fanatix & Sur+
12.00 – 13.00 : D-Vision
13.00 – 14.00 : Shaytek
14.00 – 15.00 : Kid Rascal
15.00 – 16.00 : Solaxx
16.00 – 16.30 : Point Blanc Live
16.30 – 17.30 : Orson Keith
17.30 – 18.30 : Def Toys
18.30 – 19.30 : iTraxx
19.30 – 20.30 : Bestien
20.30 – 21.00 : Junior Waxx Live
21.00 – 22.00 : Royal S
22.00 – 23.00 : Dr Phunk
23.00 – 00.00 : Davoodi
00.00 – 01.00 : Q-IC
Hosted by MC Chucky

In Tek we Trust
12.00 – 13.00 : Donny & Clyde
13.00 – 14.00 : Little K
14.00 – 14.45 : Mr Pink aka The Bitch Blowers
14.45 – 15.30 : Dynamic
15.30 – 16.15 : Fatal Inc vs Genetic aka Firewall
16.15 – 17.00 : Anthology & Cy-rus
17.00 – 17.45 : Mode Seven
17.45 – 18.30 : Alpha Protocol
18.30 – 19.15 : Myfa
19.15 – 20.30 : Dave D
20.30 – 21.15 : Quantum
21.15 – 22.00 : Jacknoize
22.00 – 23.00 : Teka B
23.00 – 00.00 : Sjoekoe
00.00 – 01.00 : Orpheuz vs Detektor
Hosted by MC Vegas

Thunderdome – The Past
12.00 – 13.30 : Stanton
13.30 – 15.00 : Vince
15.00 – 16.00 : DJ Yves
16.00 – 17.00 : Panic
17.00 – 18.00 : JDA
18.00 – 19.00 : Paul Elstak
19.00 – 20.00 : Buzz Fuzz
20.00 – 21.30 : DJ Rob & MC Joe
21.30 – 22.00 : Human Resource Live
22.00 – 23.30 : The Viper
23.30 – 01.00 : Promo (Files Set)
Hosted by MC Jeff

Liberty White
12.00 – 13.30 : Double-U-Jay
13.30 – 14.30 : Robain
14.30 – 15.30 : Tim Oxman
15.30 – 16.30 : Jamie Dill
16.30 – 17.30 : Reload
17.30 – 18.30 : Nicolas Clays Live
18.30 – 19.30 : Ivee Live
19.30 – 20.30 : Monster Mush
20.30 – 22.00 : Julyukie
22.00 – 23.30 : DJ Lukas
23.30 – 01.00 : Dualizers

Hard 2 Remember
12.00 – 13.00 : Stone
13.00 – 14.00 : Massiv
14.00 – 15.00 : GJ Warez
15.00 – 16.00 : Lethal MG
16.00 – 17.00 : Dark-e
17.00 – 18.00 : Ruthless
18.00 – 19.00 : Isaac
19.00 – 20.00 : Balistic
20.00 – 21.00 : Daniele Mondello & Express Viviana
21.00 – 22.00 : Activator
22.00 – 22.30 : Danger Hardcore Team Live
22.30 – 23.30 : Bountyhunter
23.30 – 01.00 : Dr Rude
Hosted by MC Apster

Illusion – The Hype XXL
12.00 – 13.00 : Chiq
13.00 – 14.00 : David
14.00 – 15.00 : Chichou
15.00 – 16.00 : Vertesse
16.00 – 17.00 : Jean
17.00 – 18.30 : Dimitri Vegas & Like Mike
18.30 – 19.30 : Guy’Do
19.30 – 20.30 : Jan Vervloet
20.30 – 21.30 : Seelen
21.30 – 23.00 : Nico
23.00 – 00.00 : Yves V
00.00 – 01.00 : Christophe

Zondag

Mainstage
12.00 – 13.30 : DJ Ghost
13.30 – 14.30 : Fenix
14.30 – 15.30 : Beat Providers
15.30 – 16.30 : Frequencerz
16.30 – 17.30 : B-Front
17.30 – 18.30 : Wildstylez
18.30 – 19.30 : Brennan Heart
19.30 – 20.30 : The Prophet
20.30 – 21.30 : D-Block & S-te-Fan
21.30 – 22.30 : Zany vs Noisecontrollers
22.30 – 23.00 : Angerfist Live
Hosted by MC Da Syndrome

Dirty Workz
12.00 – 14.00 : Jones
14.00 – 15.00 : Da Tweekaz
15.00 – 16.00 : Coone & Ruthless Live
16.00 – 17.00 : Dr Rude
17.00 – 18.00 : Demoniak
18.00 – 18.30 : Transfarmers Live
18.30 – 19.30 : Fenix
19.30 – 20.30 : Coone
20.30 – 21.30 : Psyko Punkz
21.30 – 22.00 : Ambassador Inc Live
22.00 – 23.00 : Deepack
Hosted by MC Villain

La Bush
12.00 – 14.00 : Binum vs Alex Ostyn
14.00 – 15.00 : Lethal MG
15.00 – 16.00 : D-Noizer
16.00 – 17.00 : Chicago Zone vs Atomic V
17.00 – 18.00 : Mystery
18.00 – 19.00 : Ronald V vs Ladyboy
19.00 – 19.30 : Binum Live
19.30 – 20.00 : DN Traxx Live
20.00 – 21.00 : Dark System
21.00 – 22.00 : DJ Fox vs Carnaby
22.00 – 23.00 : Binum vs Alex Ostyn
Hosted by MC Chucky

Thunderdome – The Present
12.00 – 13.30 : E-ruption
13.30 – 14.30 : Predator
14.30 – 15.30 : Tommyknocker
15.30 – 16.00 : Endymion Live
16.00 – 17.00 : DJ Kristof
17.00 – 18.00 : Art of Fighters vs AniMe
18.00 – 18.30 : Ophidian Live
18.30 – 19.15 : Nosferatu vs Mad Dog
19.15 – 20.00 : Evil Activities vs The Playah
20.00 – 20.30 : Noize Suppressor Live with SONAR
20.30 – 21.15 : Partyraiser
21.15 – 22.00 : Unexist
22.00 – 23.00 : Neophyte
Hosted by MC Justice

Footworxx
12.00 – 13.00 : Pic’s vs Chok
13.00 – 14.00 : Jason Little
14.00 – 15.00 : Lady Kate
15.00 – 16.00 : Hilarious
16.00 – 17.00 : Amok
17.00 – 18.00 : Sandy Warez
18.00 – 19.00 : Radium
19.00 – 20.00 : Richie Gee
20.00 – 21.00 : Tieum vs Bartoch
21.00 – 22.00 : Tymon
22.00 – 23.00 : Tripped

Illusion – Retro Classix
12.00 – 13.30 : Jimmy Goldschmitz
13.30 – 15.00 : A-Tom-X
15.00 – 16.30 : Gert
16.30 – 18.00 : Sven Lanvin
18.00 – 19.00 : Vince
19.00 – 20.00 : Tofke
20.00 – 21.00 : Glenn
21.00 – 22.00 : Francois
22.00 – 23.00 : Jan Vervloet

Freestyle Area
12.00 – 13.00 : Matizz & Deve
13.00 – 14.00 : Dennis Cartier
14.00 – 15.00 : Decline & J.Junior
15.00 – 16.00 : Mo’Sphere
16.00 – 17.00 : Diego Remes
17.00 – 18.00 : Leones
18.00 – 19.00 : Kristof van den Berghe
19.00 – 20.00 : Tom van Criekinge
20.00 – 21.00 : Rockstarz
21.00 – 22.00 : Captain Flash
22.00 – 23.00 : Q-IC

Timetable Camping Party on friday 13-08 by Hardtraxx.nl
18.00 – 18.45 : Outlander
18.45 – 19.30 : San Miquel
19.30 – 20.15 : Unloaders
20.15 – 21.00 : Mind Illusion
21.00 – 21.45 : Jones
21.45 – 22.30 : Waverider
22.30 – 23.15 : Heatzone
23.15 – 00.00 : In-Phase



Volg Hardtraxx op Twitter twitter.com/Hardtraxx en op Facebook: facebook.com/Hardtraxx

Bericht geplaatst op 10-08-2010 om 23:38 door Jor-D | Translate:

Reacties (26)

Plaats reactie
Kryptica 10-08-2010 @ 23:40:50

Sommige namen staan wat raar opgedeeld :/
Maar ik mag niet klagen met al de namen die komen :)

sjuul 10-08-2010 @ 23:41:45

AVIO Live, Alleen daarvoor zal ik het kaartje al betalen
Ziet er goed uit
Maar gaat hem helaas niet worden :cry:

Bas de Vogel 11-08-2010 @ 00:00:26

headhunterz van 22 tot 23.00? Moet hij dan al niet naar bed?

eMule 11-08-2010 @ 00:02:47

stomme belgen kunnen ook geen timetables maken … :/

bourzwain 11-08-2010 @ 00:13:17

ja eMule en Q-Dance organiseert vooral niet mee :x
wat een domme reactie mijns inziens

Roan 11-08-2010 @ 00:17:06

Eindelijk Prime-time voor Psyko Punkz.

Jor-D 11-08-2010 @ 00:17:13

Laten we het even netjes houden mensen. Bas en eMule, die reacties slaan natuurlijk nergens op.

Snor 11-08-2010 @ 00:21:15

Vreemde TT (B-Front vóór WS, BH, Prophet, DBSTF???), maar het word sowieso een vet feest, zeker voor dat geld!

stefaneke 11-08-2010 @ 00:28:15

Headhunterz na AVIO? Is wel zo handig, kan men ff op adem komen :P.

Thinuz 11-08-2010 @ 00:40:51

ik snap niet wat iedereen klaagt,
ja oke sommige namen staan een beetje fout, maarja boeje ?
kijk eens naar de line-up van decibel, die vind k nog waziger :p

mij maakt het allemaal niet te veel uit, dit word zowieso een dik weekend :D

DoubleDutch 11-08-2010 @ 02:04:32

Wat ben ik blij da psyko punkz zo laat spelen! eindelijk.
En volgende dag gewoon nog eens naartoe gaan in de dirty workz stage, dan is het tog dbstf :p

Saimen 11-08-2010 @ 08:51:24

Ahhh activator tegelijk met Avio :cry:
Wel een paar rare volgordes, maar verder primaaa! Wordt knallen :D

Nego 11-08-2010 @ 09:53:46

Volgens mij programmeer je artiesten op bekendheid en niet alleen op hoe hard men draait.

Het is gewoon een feit dat PP, HHZ en DBSTF gewoon HOT zijn in belgie.

Daar zetten ze ook Coone vs Ruthless bijv neer naar Headhunterz. En dan gaat meteen de hele tent los van Hardstyle naar jump of whatever.

Gewoon niet zo zeuren, dr naar toe gaan en genieten.

Inno 11-08-2010 @ 11:18:14

Artiesten op bekendheid programmeren is vanuit de organisatie gezien misschien logisch, maar als je een beetje in de scene zit snap je toch hopelijk wel dat deze volgorde niet deugt :S

Het is ongeveer een vuistregel in de muziekwereld om op te bouwen, in welk genre dan ook.

Van jump naar softe melodietjes&kermis en dan langzaam naar snoeiharde raw hardstyle, daarna hardcore.

Deze timetable is voor mij een opluchting, omdat ik er niet heen ga :)

Nego 11-08-2010 @ 11:27:15

Dan maak je ook niet druk als je toch niet komt :) En artiesten kunnen zich ook aanpassen aan hun tijd. Over een timetable valt dus weinig te zeggen :cry:

Rem6 11-08-2010 @ 11:43:45

altijd al de psyko punkz zo laat willen zien draaie :O maar .. helaas, ben er niet bij.

wel knalle op decibel om 2uur :P

HardStyler 11-08-2010 @ 12:19:50

Ben er blij, timetable is niet zo super.. maarja whatever ^^

btw, in de DWX-stage
12.00 – 14.00 : Jones
14.00 – 15.00 : Da Tweekaz
15.00 – 16.00 : Coone & Ruthless Live

Jump – Hardstyle – Jump ? :D

DoubleDutch 11-08-2010 @ 12:50:29

@ hardstyler , komt goed uit he, als da tweekaz na coone & ruthless draaide had ik ze gemist omwille van frequencerz , nu gewoon op begin da tweekaz meepakken ;)

Munster 11-08-2010 @ 13:10:01

zijkers altijd ;)

Hardstyleking 11-08-2010 @ 16:10:17

die hard 2 remember stage ziet er dik uit :D

modernization 11-08-2010 @ 19:57:23

Godsgruwelijk veel zin hierin!

Montfoort 10 11-08-2010 @ 20:18:17

Boeiend die tijdtafel!!! gas met die zoooiiiiii :D :p

Rik 11-08-2010 @ 22:03:13

Gare tt.

DJhp 11-08-2010 @ 22:17:35

@ Hardstyleking:

Mee eens, die hard 2 remember zeker los!! :)
Verder prima tt, gewoon knallen die twee dagen ^^

mutagenx 12-08-2010 @ 12:12:50

bij deze weet ik nu wel zeker dit wordt 2dagen FLIPPEN!!!!

Joshua 13-08-2010 @ 16:09:38

PP gaan knallen op zaterdag!!!!

Reageren



Registreer of login om te reageren.

Hier adverteren?

Hardtraxx op Facebook