The Qontinent 2011: De timetable

Over twee dagen is het zover: The Qontinent 2011 in Wachtebeke te België. Bass Events en Q-Dance hebben zojuist de timetable vrijgegeven.

FRIDAY 12-08-11 (CAMPING PRE PARTY)

Hardstyle Hill, Powered by Hardtraxx.nl
19.00 – 20.00 San Miquel
20.00 – 21.00 Mind.Illusion
21.00 – 22.00 Davide Sonar
22.00 – 23.00 Bioweapon
23.00 – 00.00 Wasted Penquinz
00.00 – 01.00 Chris One
Hosted by MC Apster

In Tek we Trust, Powered by Homebase Entertainment
19.00 – 20.00 Jacknoize
20.00 – 21.00 DNA Killerz
21.00 – 22.00 Trent Easton
22.00 – 23.00 Royal S
23.00 – 00.00 iTraxx
00.00 – 01.00 Orpheuz vs Detektor
Hosted by MC Vegas

Talent Stage by Liberty White, Footworxx & Tensionstep
19.00 – 20.00 Stubborn vs MC Deeds
20.00 – 21.00 Dub-Rex
21.00 – 21.40 Simon Brants
21.40 – 22.20 Merkurio
22.20 – 23.00 Xazz
23.00 – 00.00 Ruru
00.00 – 01.00 Chok Dee

SATURDAY 13-08-11

Mainstage
12.00 – 14.00 Isaac
14.00 – 15.00 Unloaders
15.00 – 16.00 Cally & Juice
16.00 – 17.00 Brennan Heart
17.00 – 17.30 Second Identity Live
17.30 – 18.30 Stephanie
18.30 – 19.30 Wildstylez
19.30 – 20.30 D-Block & S-te-Fan
20.30 – 21.30 The Prophet
21.30 – 22.30 A² Records Showcase (Alpha², Ran-D, Adaro, E-Force)
22.30 – 23.30 Noisecontrollers
23.30 – 00.00 AVIO Live
00.00 – 01.00 Evil Activities vs The Viper
Hosted by MC Villain

Thunderdome
12.00 – 13.00 Lady Kate
13:00 – 14:00 Korsakoff
14:00 – 15:00 Tommyknocker
15:00 – 16:00 Terminal & Vavaculo
16:00 – 17:00 Noize Suppressor
17.00 – 18.30 Endymion
18.30 – 20.00 Art of Fighters
20.00 – 21.30 Negative A
21.30 – 22.30 Enzyme X
22.30 – 00.00 Promo
00.00 – 01.00 Drokz
Hosted By MC Jeff

Jump & Tek – Hosted by Fanatix / Sur+ / Zoo Records
Fanatix
12.00 – 13.00 Kid Rascal
13.00 – 14.00 Shaytek
14.00 – 15.00 Mr Noba
15.00 – 16.00 Stephan Strube
Sur+
16.00 – 17.00 Def Toys
17.00 – 17.30 Firewall Live
17.30 – 18.00 Point Blanc Live
18.00 – 18.45 Miss Faction
18.45 – 19.15 Junior Waxx Live
19.15 – 20.00 D-Vision vs Dalora
20.00 – 21.00 Pat B
Zoo Records
21.00 – 22.00 Ruthless
22.00 – 23.00 Q-IC & Lethal MG
23.00 – 00.00 Playboyz
00.00 – 01.00 Dark-E
Hosted by MC Chucky

Liberty White
12.00 – 13.00 Ma-K-Dam aka Loy Klang
13.00 – 13.45 Neck
13.45 – 14.45 Jamie Dill
14.45 – 15.30 Manone
15.30 – 16.30 Paul Langley
16.30 – 17.30 Reload
17.30 – 18.30 Manu Kenton
18.30 – 19.30 O.B.I. aka Tobias Lüke
19.30 – 20.30 Motormorfoses Live
20.30 – 21.30 Candy Cox
21.30 – 22.30 Robert Natus
22.30 – 23.30 Dualizers
23.30 – 00.15 Manic Live
00.15 – 01.00 K-os
Hosted by MC Matos

Footworxx presents The Third Movement
12.00 – 13.00 Chok Dee vs Raggedy Andy
13.00 – 14.00 Coreporation
14.00 – 15.15 Peaky Pounder
15.15 – 16.30 Hilarious
16.30 – 17.45 Daniela haverbeck
17.45 – 18.45 N-Vitral
18.45 – 20.00 Rude Awakening
20.00 – 21.15 Richie Gee
21.15 – 22.45 Mindustries
22.45 – 00.00 Sandy Warez
00.00 – 01.00 Igneon System

The Magic Show
12.00 – 13.00 Degos & Re-Done
13.00 – 14.00 Mind.Illusion & San Miquel
14.00 – 15.00 Outlander
15.00 – 16.00 Zero Sanity & Kevin Kaos
16.00 – 17.00 Krusaders
17.00 – 18.00 Thera vs Geck-o
18.00 – 18.45 The R3bels Live
18.45 – 19.45 Kodex & Sasha F
19.45 – 21.00 Adaro
21.00 – 22.00 Frequencerz vs Tartaros
22.00 – 23.00 Solutio & The I’s
23.00 – 00.00 Chain Reaction vs Radical Redemption
00.00 – 01.00 The Geminizers
Hosted by MC Da Syndrome

Tensionstep
12:00 – 13:30 Air Cav vs Wonkap
13:30 – 15:00 Eptic
15:00 – 16:00 2methylBulbe1ol
16:00 – 17:00 Sinister Souls
17:00 – 18:30 Point.Blank
18:30 – 19:30 D-Jahsta
19:30 – 20:30 Barbarix
20:30 – 22:00 Vista vs Riskotheque
22:00 – 23:30 Reso
23:30 – 01:00 Counterstrike

Hard 2 Remember, Powered by Fear FM
12.00 – 13.30 DJ Reza
13.30 – 15.00 Ruthless
15.00 – 16.00 Thilo & Evanti
16.00 – 17.30 Pavo
17.30 – 19.00 Luna
19.00 – 20.00 Dj Yves
20.00 – 21.00 Panic
21.00 – 22.00 Bountyhunter
22.00 – 23.00 Human Resource
23.00 – 00.00 Vince
00.00 – 01.00 DJ Rob & MC Joe
Hosted by MC Apster

SUNDAY 14-08-11

Mainstage
12.00 – 13.00 In-Phase
13.00 – 14.00 Alex Kidd
14.00 – 15.00 Da Tweekaz
15.00 – 16.00 Josh & Wesz
16.00 – 17.00 Digital Punk
17.00 – 18.00 Deepack
18.00 – 19.00 Headhunterz
19.00 – 20.00 Psyko Punkz
20.00 – 20.30 B-Front Live
20.30 – 21.30 Frontliner
21.30 – 22.00 Ambassador Inc Live
22.00 – 23.00 Neophyte
Hosted by MC DV8

Thunderdome
12.00 – 13.00 E-Ruption
13.00 – 14.00 J-Roon & Kosmix
14.00 – 15.00 The Wishmaster
15.00 – 16.00 Outblast
16.00 – 17.00 Amnesys
17.00 – 18.00 Kristof
18.00 – 19.00 Nosferatu
19.00 – 20.00 D-Passion
20.00 – 21.00 The Outside Agency ft Cooh
21.00 – 22.00 Meccano Twins
22.00 – 23.00 Ophidian
Hosted by MC Justice

Jump & Tek – Hosted by : Crunk’d / DWX Bounce / Subsonic Muzik
Subsonic Muzik
12:00 – 12.45 Fatal Inc
12.45 – 13.30 Da Morty
13.30 – 14.15 Sykes
14.15 – 15.00 Analyserz vs Atomic Twinz
15:00 – 15.45 Alpha Protocol
15.45 – 16.15 Teka B Live
16.15 – 17.00 W4cko
Crunk’d Records
17.00 – 18.00 Bestien
18.00 – 19.00 Davoodi
19.00 – 20.00 Mark with a K
DWX Bounce
20.00 – 20.30 Dr Phunk Live
20.30 – 21.30 Jones vs Mode Seven
21.30 – 22.00 Demoniak Live
22.00 – 23.00 Fenix vs Dr Rude
Hosted by MC Chucky

Liberty White
12.00 – 13.00 Ezekiel
13.00 – 14.00 Aszebenyi
14.00 – 15.00 Double U Jay
15.00 – 16.00 Monster Mush
16.00 – 17.00 BMG Live
17.00 – 18.00 Tremenzz
18.00 – 19.00 Torsten Kanzler
19.00 – 20.00 Frank Kvitta
20.00 – 21.00 Fernanda Martins
21.00 – 22.00 Instigator
22.00 – 23.00 Tymon
Hosted by MC Matos

Footworxx
12.00 – 13.00 Subversa
13.00 – 14.00 Omira
14.00 – 15.00 Waldhaus
15.00 – 16.00 Minupren
16.00 – 17.00 Bong-Ra
17.00 – 18.00 Madhouse Brothers
18.00 – 19.00 Cardiak
19.00 – 20.00 Radium
20.00 – 21.00 Massouille
21.00 – 22.00 Bryan Fury
22.00 – 23.00 Tieum

French Invasion by Cap’tain & Trip & Teuf
12.00 – 13.00 V-Beatz
13.00 – 14.00 Genetikzz vs Evil K
14.00 – 15.00 Chicago Zone vs Alex Ostyn
15.00 – 16.00 G-Dee-G vs Mr Marz
16.00 – 17.00 Jacky Core vs Loic D
17.00 – 17.30 Gave Live
17.30 – 18.30 Ronald V vs Ladyboy
18.30 – 19.00 Binum Live
19.00 – 20.00 The Hooligan vs T-Nikko
20.00 – 20.45 The Squadron
20.45 – 21.30 Artemis
21.30 – 22.15 Burn Soldier
22.15 – 23.00 Son
Hosted by MC Renegade

Tensionstep invites PRSPCT
12:00 – 13:00 Mesca & Pukaz
13:00 – 14:00 Bloodfire & Airvalue
14:00 – 15:30 Thrasher
15:30 – 17:00 Koan Sound
17:00 – 18:30 Limewax
18:30 – 20:00 Chasing Shadows
20:00 – 21:30 Donny
21:30 – 23:00 The Panacea
Hosted by MC Dart

Insomnia (Raw Hardstyle, Powered by The Magic Show)
12.00 – 13.30 Hardstylers.com DJ Team (Koldsa, Michael H & GIA)
13.30 – 14.30 Alphaverb
14.30 – 15.30 Bioweapon
15.30 – 16.30 Kodex
16.30 – 17.30 Ran-D
17.30 – 18.30 The Beholder
18.30 – 19.30 Jack of Sound vs Titan
19.30 – 20.30 Chris One
20.30 – 22.00 Crypsis vs The Machine
22.00 – 23.00 Deepack vs Stereotuners
Hosted by MC Jeff



Volg Hardtraxx op Twitter twitter.com/Hardtraxx en op Facebook: facebook.com/Hardtraxx

Bericht geplaatst op 10-08-2011 om 18:10 door Khadber | Translate:

Reacties (11)

Plaats reactie
Nrgizer 10-08-2011 @ 18:42:17

Zeker geen verkeerde TT :D
Moet er niet naar kijken,want op het feest verandert toch alles ^^

SoundTunerZ 10-08-2011 @ 19:26:26

Haha Chris One na Wasted Penquinz, wat zal dat een brute omschakeling worden :P

Sainen 10-08-2011 @ 19:27:38

Ga zaterdag denk ik Pavo en Luna even checken :) .

HARDSTYLE_XD_tbse 10-08-2011 @ 19:29:31

zin in :roll:

Snor 10-08-2011 @ 20:52:51

Godverdomme wat baal ik er van dat ik hier niet bij kan zijn :(

Montfoort 10 10-08-2011 @ 20:57:02

Volgas… nog 2 daagies wachten…. hop hop gasdrop (H) :P

Firetrap 10-08-2011 @ 21:41:13

Ik wil geen azijnpisser zijn, maar Degos&Re-done laten openen is toch vrij apart te noemen

DH-Jeppy 11-08-2011 @ 00:08:32

Zeker zin in :D

Maximize 11-08-2011 @ 16:21:24

Firetrap, die twee zijn ook heel bekend met early hoor ;)

Rosser 13-08-2011 @ 10:54:45

Verdomme! Het is al aan het regenen!
Over half uurtje door… hopen dat het straks stopt.

Hardlover15 13-08-2011 @ 11:17:42

waar is zany? :huh:

Reageren



Registreer of login om te reageren.

Hier adverteren?

Hardtraxx op Facebook