The Qontinent 2012: Timetable en reisinformatie

Het weekend van 10, 11 en 12 augustus 2012 staat in het teken van een nieuwe editie van The Qontinent. In aanloop naar het festival hebben Bass Events en Q-dance de timetable en alle benodigde reisinformatie online gezet.

FRIDAY – PRE-PARTY

Mainstage
19.00 – 20.00 Neroz
20.00 – 21.00 Arkaine
21.00 – 22.00 In-Phase
22.00 – 23.00 Waverider
23.00 – 00.00 The Anarchist
00.00 – 01.00 Korsakoff
Hosted by: Villain

Hard 2 Remember
19.00 – 20.00 Pat B
20.00 – 21.00 Q-IC
21.00 – 22.00 Sjoekoe
22.00 – 23.00 Playboyz
23.00 – 00.00 Dark-e
00.00 – 01.00 Ruthless
Hosted by: Chucky

100% Belgian Hardcore
19.00 – 20.00 Madnezz
20.00 – 21.00 Wise Guy
21.00 – 22.00 C-Commander
22.00 – 23.00 Evolver
23.00 – 00.00 Kristof
Hosted by: Reign

SATURDAY

Mainstage
13.00 – 14.30 Digital Punk
14.30 – 15.30 Stephanie
15.30 – 16.30 Audiofreq
16.30 – 17.30 Da Tweekaz
17.30 – 18.30 Josh & Wesz
18.30 – 19.00 Wildstylez “Showcase”
19.00 – 20.00 Technoboy
20.00 – 21.00 D-Block & S-te-Fan
21.00 – 22.00 Psyko Punkz
22.00 – 23.15 Noisecontrollers
23.15 – 00.15 B-Front
00.15 – 01.00 Evil Activities “Special”
Hosted by: DV8

Thunderdome
12.00 – 13.30 Terminal & Vavaculo
13.30 – 15.00 Kasparov
15.00 – 16.30 Re-Style
16.30 – 18.00 Nosferatu
18.00 – 19.30 Tommyknocker
19.30 – 20.45 The Viper
20.45 – 22.15 Angerfist
22.15 – 23.30 Partyraiser
23.30 – 00.00 Negative Audio LIVE
00.00 – 01.00 Day-Mar
Hosted by: Jeff

Label Hosting

DWX Update
12.00 – 13.00 Neilio
13.00 – 14.00 Sound Freakerz
14.00 – 15.00 Outlander
15.00 – 15.30 Inner Heat LIVE

Fusion Records
15.30 – 16.15 Slim Shore
16.15 – 17.00 Code Black
17.00 – 17.45 Toneshifterz
17.45 – 18.15 DV8 Rocks
18.15 – 19.00 The Pitcher

A2 Records 
19.00 – 20.00 Artic
20:00 – 21:00 E-Force
21:00 – 22:00 Adaro
22.00 – 23.00 Alpha2

Minus is More
23.00 – 00.00 Crypsis
00.00 – 01.00 Radical Redemption VS Chain Reaction
Hosted by: Da Syndrome

Liberty White: Manu Kenton Reunion
12.00 – 13.30 Max Walder
13.30 – 14.30 Samuel Sanders
14.30 – 15.30 E-max
15.30 – 17.00 Jamie Dill
17.00 – 18.30 Frank Biazzi
18.30 – 20.00 Ghost
20.00 – 21.00 Kentek LIVE
21.00 – 22.30 Reload LIVE
22.30 – 23.30 Neck
23.30 – 01.00 Manu Kenton
Hosted by: Matos

PRSPCT
12.00 – 13.00 Exist
13.30 – 15.00 Air J VS NDM
15.00 – 16.15 Bong Ra
16.15 – 17.30 Sinister Souls
17.30 – 18.45 Lowroller
18.45 – 20.00 Dub Elements
20.00 – 21.30 Eye-D & Hidden
21.30 – 23.00 Cooh vs Balkansky
23.00 – 01.00 Limewax vs Trasher
Hosted by: Dart

In Tek We Trust
12.00 – 13.00 Michael Jackin’
13.00 – 14.00 Miss Faction
14.00 – 15.00 Itraxx
15.00 – 16.00 Kid Rascal
16.00 – 16.45 Da Morty
16.45 – 17.30 Saltzer
17.30 – 18.30 Detektor
18.30 – 19.15 DNA Killerz
19.15 – 20.00 Stormtroopers
20.00 – 21.00 Akyra
21.00 – 22.00 Jacknoize
22.00 – 23.00 Teka B
23.00 – 00.00 Def Toys
00.00 – 01.00 Lethal MG
Hosted by: Chucky

SUNDAY 

Mainstage
12.00 – 13.30 Bass Modulators
13.30 – 14.30 Isaac
14.30 – 15.30 Zany
15.30 – 16.30 Deepack
16.30 – 17.00 Hard Driver LIVE
17.00 – 18.00 Frontliner
18.00 – 19.00 Zatox
19.00 – 20.00 Ran-D
20.00 – 21.00 Coone
21.00 – 22.00 Headhunterz
22.00 – 23.00 Endymion
Hosted by: Villain

Thunderdome
12.00 – 13.30 Bountyhunter
13.30 – 15.00 Rob & MC Joe
15.00 – 16.30 50% Dreamteam (Buzz Fuzz & Dano)
16.30 – 17.45 Bass D
17.45 – 18.45 Waxweazle
18.45 – 19.15 Shadowlands Terrorists LIVE
19.15 – 20.30 Paul Elstak
20.30 – 21.45 Mental Theo
21.45 – 23.00 Neophyte (X to XX-clusive set)
Hosted by: The Mouth of Madness

Label Hosting

DWX Bounce
12.00 – 13.00 Mode Seven
13.00 – 14.00 Jones
14.00 – 15.00 Demoniak
15.00 – 16.00 Dr Rude VS Dr Phunk

Cap’tain presents Kytezo 
16.00 – 17.00 Ronald V
17.00 – 18.00 Jacky Core
18.00 – 19.00 Loic D

Crunk’d Records
19.00 – 20.00 Qrank
20.00 – 20.30 Transfarmers LIVE
20.30 – 21.30 Bestien
21.30 – 22.00 Mark with a K LIVE
22.00 – 23.00 Davoodi
Hosted by: Chucky

Liberty White Hardtechno
12.00 – 13.00 Loy Klang
13.00 – 14.00 Bion-X
14.00 – 14.45 Merkurio
14.45 – 16.30 Marco Remus
16.30 – 18.15 Buchecha & Alex TB
18.15 – 19.15 Ivee live
19.15 – 20.15 Monster Mush
20.15 – 22.00 Pet Duo
22.00 – 23.00 Dualizers
Hosted by: Matos

Footworxx
12.00 – 13.00 J-roon & Kosmix
13.00 – 14.00 Hilarious VS Chok Dee
14.00 – 15.00 Dr Peacock
15.00 – 16.00 Igneon System LIVE
16.00 – 17.00 Sei2ure VS Synapse
17.00 – 18.00 Sandy Warez
18.00 – 19.00 Tieum
19.00 – 20.00 Le Bask
20.00 – 21.00 Randy
21.00 – 22.00 Madhouse Brothers
22.00 – 23.00 Noisekick LIVE
Hosted by: Justice

The Magic Show
12.00 – 13.00 Submotion
13.00 – 14.00 San Miquel & Mind.Illusion
14.00 – 15.00 Zero Sanity VS The Vision
15.00 – 16.00 Juized
16.00 – 17.00 Geck-o
17.00 – 18.00 Jack of Sound
18.00 – 19.00 Tartaros
19.00 – 19.30 Frequencerz LIVE
19.30 – 20.30 The Geminizers
20.30 – 21.30 Titan
21.30 – 22.30 Solutio & The I’s
22.30 – 23.00 Thera LIVE
Hosted by: Shizzler



Volg Hardtraxx op Twitter twitter.com/Hardtraxx en op Facebook: facebook.com/Hardtraxx

Bericht geplaatst op 09-08-2012 om 22:00 door Jor-D | Translate:

Reacties (2)

Plaats reactie
Grendiner 10-08-2012 @ 09:16:31

Tot vanmiddag mensen, wat doen we nou met de meeting??

kakabeeyo 11-08-2012 @ 11:06:01

Geen Livestream?

Reageren



Registreer of login om te reageren.

Hier adverteren?

Hardtraxx op Facebook