Timetable Defqon.1 Festival 2008

Na lang wacht, is ie er dan eindelijk de officiële timetable voor Defqon.1 Festival 2008. Meer valt er eigenlijk niet over te vertellen, bekijk het maar gewoon.

Oh en voor degene die nog niet kunnen wachten, hier alvast wat foto’s van de opbouw van Defqon.1 Festival 2008:
spoiler alert!Dus alleen klikbaar (klik)

Update: Hier kan je jouw eigen timetable samen stellen

Timetable:
RED
Mainstage
11:00 12:00 Pascal Feliz
12:00 13:30 Max Enforcer & Lars Tindy
13:30 14:30 Davide Sonar
14:30 16:00 D-Block & S-te-Fan
16:00 16:30 Brennan Heart LIVE pst. Blademasterz
16:30 17:30 Headhunterz
17:30 19:00 Zany
19:00 20:30 Technoboy
20:30 21:30 Dana
21:30 23:00 Luna vs Deepack
Hosted by Ruffian

BLACK
Hardcore
11:00 13:00 Ominous & Sequence
13:00 14:30 T-Junction & Osiris
14:30 15:00 Meccano Twins LIVE
15:00 16:00 Outblast & Korsakoff
16:00 17:15 Evil Activities
17:15 18:30 Amnesys
18:30 20:00 Promo
20:00 21:00 Endymion
21:00 22:00 D-Passion
22:00 23:00 Tommyknocker
Hosted by MC Syco

BLUE
Hardstyle
11:00 12:00 Pinas
12:00 13:00 Dutch Master
13:00 14:00 Frontliner
14:00 15:00 A-Drive
15:00 15:30 Project One
15:30 16:30 The Beholder
16:30 18:00 Showtek
18:00 19:00 A-Lusion
19:00 20:30 Josh & Wesz
20:30 21:30 The Prophet
21:30 23:00 Alpha²
Hosted by MC DV8

Green
Techno
11:00 12:00 Jan Liefhebber
12:00 01:30 DJ Boss
13:30 15:00 Ben Sims
15:00 16:00 Dave Tarrida
16:00 17:30 Vincent & Stephan De Wit
17:30 18:30 Lucca
18:30 20:00 Robert Natus
20:00 21:00 Daniela Haverbeck
21:00 22:30 Amok & Rude Awakening
Hosted by MC Pryme

GREY
Oldstyle – Early Rave
11:00 12:30 Francois
12:30 13:30 Flamman & Abraxas
13:30 15:00 The Stunned Guys
15:00 16:30 Uzi & The Mouth of Madness
16:30 17:00 G-Town Madness LIVE
17:00 18:30 Darkraver
18:30 20:00 The Masochist
20:00 21:30 Ruffneck
21:30 22:45 Scott Brown
Hosted by MC Da Syndrome

BROWN
Belgian Beats – Frenchtek
11:00 12:00 Royal X
12:00 13:30 Chaps & Rolay
13:30 14:30 Binum
14:30 15:30 DJ Ghost vs Danny C
15:30 16:00 Noise Provider LIVE
16:00 17:30 Coone & Dark E
17:30 19:00 Ronald V vs Q-IC
19:00 20:00 Furax
20:00 21:30 Manu Kenton
21:30 22:30 Playboyz
Hosted by Villain

ORANGE
Hardtrance
11:00 12:30 Albert Voorne
12:30 14:00 Mark Sherry
14:00 15:30 Vandall
15:30 17:00 Fausto
17:00 18:15 The Shy Brothers
18:15 19:30 Kamui
19:30 20:30 Frisky
20:30 21:30 Dark By Design
21:30 22:45 Ultraform
Hosted by MC M-Shane

SILVER
Industrial
11:00 12:00 Moleculez LIVE
12:00 13:30 Broken Rules
13:30 14:30 Sandy Warez
14:30 15:45 Mindustries
15:45 16:15 N-Vitral LIVE
16:15 17:45 Daisy
17:45 19:00 Armageddon Project
19:00 20:30 Peaky Pounder
20:30 21:00 Micropoint LIVE
21:00 22:30 Stormtrooper
Hosted by MC Apster

WHITE
All Style Classics
11:00 12:30 Paul Jay
12:30 14:00 Marcello
14:00 15:30 DJ Astrid
15:30 17:00 Yves de Ruyter
17:00 18:30 Ed Real
18:30 20:00 Gary D
20:00 21:30 Clive King
21:30 22:45 Pavo
Hosted by MC Linez

PURPLE
Upcoming Hardstyles
11:00 12:00 Devon K*
12:00 12:30 Bazz Implant LIVE
12:30 13:30 Dragan & Main
13:30 15:00 Jones & B-Front
15:00 16:30 Nitrouz
16:30 18:00 Darqtai & Ig-Bounce
18:00 19:30 The Hell Twins
19:30 21:00 Stephy
21:00 22:30 Scope DJ
Hosted by MC V

* Devon K zal in plaats van Low-E draaien, door prive-omstandigheden

Zie jullie zaterdag op Defqon.1 Festival 2008!



Volg Hardtraxx op Twitter twitter.com/Hardtraxx en op Facebook: facebook.com/Hardtraxx

Bericht geplaatst op 11-06-2008 om 18:43 door Jor-D | Translate:

Reacties (2)

Plaats reactie
Jor-D 12-06-2008 @ 11:44:27

Zeker Brennan Heart, Project One, Showtek en Technoboy even checken!

De rest hangt af van al die andere die mee gaan :P

Jor-D 12-06-2008 @ 13:03:05

Oeh, op het moment van typen zijn er weer kaartjes te koop bij Ticketonline:
http://webshop.ticketonline.nl/shows/showtickets.aspx?sh=DEFQ&v=ALMSTR&p=EQDA2008774

Reageren



Registreer of login om te reageren.

Hier adverteren?

Hardtraxx op Facebook